25 сентября были подведены итоги проекта «Стипендия Bosch – первый шаг к бизнес-карьере»: стипендии от компании Bosch на развитие своего профессионального потенциала получили 9 студентов из 4-х ВУЗов Украины.
25-го сентября в 11.00 по адресу г. Киев, ул. Оросительная, 7, Учебный Центр Bosch, состоится пресс-конференция по поводу подведения итогов стипендиальной программы «Стипендия Bosch – первый шаг к бизнес-карьере».
Право на участь в конкурсі мають особи, з науковим ступенем не нижче кандидата наук і які мають наукові публікації в закордонних журналах. Вік пошукача не повинен перевищувати 40 років. Знання німецької мови потрібне тільки для представників гуманітарних наук. Для пошукачів по природничих, інженерних науках і медицині цілком достатнім є вільне володіння англійською мовою. До подачі клопотання про надання стипендії Фонду імені Александра фон Гумбольдта пошукач повинен знайти науковий заклад, вченого, які готові його прийняти, і узгодити з ним план дослідницької роботи.
У науки та культури немає політичних кордонів, є безмежна сила знання і прагнення вдосконалості. Завдяки міжнародним програмама обміну, грантам та стипендіям наші молоді спеціалісти, студенти мають змогу навчитися європейським звичаям, законам, отримати неоцінений досвід і знання, що допоможуть вивести Україну на достойний рівень життя...
В рамках Програми прийняти участь у конкурсі на здобуття стипендії має право будь-який студент, який навчається в одному з попередньо визначених вузів-партнерів. Умови проведення конкурсу і перелік вузів-партнерів можуть змінюватися щорічно. Всеукраїнську стипендійну програму ім. І.П. Пулюя започатковано під егідою Кирило-Мефодієвської фундації, діяльність якої полягає у сприянні розвитку соціально-культурної сфери України і матеріальної підтримки соціально значимих громадських ініціатив.
У хорошого студента завжди є гроші”. Отож би й воно, шукайте і ви знайдете, а меценатів у вічного студентства с кожним днем стає все більше і більше, головне – це володіти знаннями і не просиджувати даремно штани до дір...
Для тих, кому замало стипендії у навчальному закладі та допомоги батьків існує чимало способів заробити грошенят. Це і робота, і невеличкі халтури або ж на допомогу вашій кар’єрі приходять різноманітні стипендійні програми, що останнім часом підтримують не одні штани. Так стипендії для розумних надають фонд Пінчука, Кучми, різноманітні іноземні партнери та меценати. Часто-густо стипендіатами стають студенти, що займаються наукою: суспільно-політичні науки, гуманітарні, економічні, а нещодавно була створена стипендія імені Ігоря Ткаченка, що стояв у витоків PR- та рекламної галузей в Україні. Тобто, всім, хто має голову на плечах стати успішним в сьогоднішніх умовах не складає труднощів.
Хорошому студенту, який прийшов до навчального закладу не лише протирати штани і збирати папірці, заробити грошенят і не залежати від батьків сьогодні не складно. І не обов’язково для цього кидати навчання, переходити на заочне чи індивідуальний план, достатньо підібрати для себе стипендіальну програму чи взяти участь у науковому конкурсі. Якщо для суспільно-політичних наук таких програм і пропозицій є чимало, то для більш точних наук трохи менше.
На початку грудня 2008 року відома компанія Bosch приступила до реалізації програми «Стипендія Bosch – перший крок до бізнес - кар’єри».