в цей розділ входить офіційна інформація. зібрана школою юнкорів стосовно загальноосвітніх шкіл, акцій журналу "Стіна", новини Міністерства освіти тощо.
офіційна інформація журналу "Стіна" стосовно підготовки до вступу у навчальні заклади, розслідування, практичні рекомендації, опитування школярів, студентів, викладачів і батьків.
Наш опрос
Главная » Файлы » Поради абітурієнтам (журнал Стіна рекомендує)
В категории материалов: 11 Показано материалов: 1-11
Всеукраїнський молодіжний інформаційно-аналітичний журнал „СТІНА”, Форум для творчих людей www.stena.easyforum.ruта Інтернет-портал „Журнал СТІНА: ОСВІТА УКРАЇНИ” www.ukrosvita.at.ua оголошують про відкриття Першої програми-конкурсу стажування для школярів українських шкіл будь-якої форми власності НА ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ „Журнал СТІНА: ОСВІТА УКРАЇНИ” www.ukrosvita.at.ua
Для того аби усе із Вашим ЗНО пройшло добре, рекомендуємо потренуватися. В цьому Вам допоможуть деякі навчальні заклади, які в своїх стінах проводять пробні тестування, причому, часто-густо БЕЗКОШТОВНО
Основну інформацію щодо підготовки до зовнішнього оцінювання з усіх предметів тестування розміщено в інформаційному збірнику «Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. 2008 p.» (Інформаційні матеріали /Український центр оцінювання якості освіти: Уклад.: І.Л. Лікарчук (наук. ред.) та ін. – К., 2007. – 288 с.).
Усі учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають право оскаржити отримані результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та процедуру проведення тестування в пункті тестування у випадку виявлення порушень
«Мета реформ у вищій школі - якість і доступність освіти» міністр Іван Вакарчук звернувся до керівників ВНЗ щодо недопустимості порушень, виявлених під час минулорічної вступної кампанії.
Міністр наголосив: «Попри неодноразові роз’яснення і попередження, окремі вищі навчальні заклади все ж здійснили прийом документів у вступників, які мали сертифікати нижче 124 балів, або прийняли на навчання взагалі без сертифікатів. У зв’язкуз цимвони були позбавлені ліцензій з відповідних спеціальностей, а з керівниками ВНЗ переглянуто умови контрактів».
Навчатись безкоштовно – це означає навчатись за рахунок державного бюджету, відповідно до державного замовлення. На жаль, бажаючих вчитися у вищих навчальних закладах набагато більше, ніж може профінансувати держава, тому переважна їх кількість „залишається за бортом”. Тим, кому не пощастило потрапити на держбюджет навчальні заклади надають можливість навчатися на контрактній основі, тобто за гроші. Розмір оплати за весь період навчання або надання додаткових освітніх послуг встановлюється вищим навчальним закладом у грошовій одиниці України, з урахуванням офіційно визначеного рівня інфляції за попередній календарний рік, і закріплюється у договорі, в якому може бути встановлено порядок внесення плати за навчання одноразово (повністю) або частками – помісячно, посеместрово, щорічно. Сума, зазначена у договорі, не може бути змінена протягом усього терміну навчання. Навчання у вищих навчальних закладах зазвичай не по кишені пересічному громадянину, тому на допомогу приходять кредити на освіту.
Ось уже другий рік поспіль темою №1 для випускних класів є Зовнішнє Незалежне Оцінювання. Хтось думає які предмети обрати для тестування, хтось вже обрав і накупивши посібників посилено готується, а ще хтось розуміє що нічого він не здасть, розмірковуючи про подальше життя готується в армію чи інфіз.