Неділя
25.02.2018, 20:35
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Оцініть роботу Міністерства освіти і науки України , яке очолює Дмитро Табачник
Всього відповідей: 235

Главная » Статьи » Стипендіальні програми

П’ятий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA»


З 1-го жовтня 2010 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає п’ятий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» - загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрацію буде відкрито на сайті програми www.zavtra.in.ua з 1 по 31 жовтня 2010 року.
Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників з контактів з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в режимі on-line.
Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, отримують від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах; беруть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо.
На сьогодні Програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів, що стали партнерами «Завтра.UA» за чотири роки існування, збільшилась з 11 до 67. За цей час стипендіатами Програми стали понад 1 100 осіб.
Головна мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.
З часу створення програми стипендіати мали нагоду стати учасниками цікавих проектів, таких як 1-й український інтелектуальний молодіжний Форум "Завтра: Світ, Україна, Я”, спеціальним гостем якого став сьомий Генеральний секретар ООН Кофі Аннан; 5-й саміт Ялтинської європейської стратегії (YES), під час якого стипендіати зустрічались з Тоні Блером, Домініком Строс-Каном, Александром Квасьнєвським; публічні зустрічі з такими особистостями як Хав’єр Солана, Строуб Телботт, Йошка Фішер, Хілларі Клінтон. Розроблені студентами соціальні проекти успішно реалізовувались за підтримки Фонду Віктора Пінчука, зокрема, проект «Заповідник» (благоустрій та облаштування природних заповідників та історико-культурних комплексів України), «Всеукраїнська аграрна літня школа» (програма навчальних курсів та практичних занять для студентів-аграріїв), «Мистецька Майстерня» (проведення майстер класів для дітей з різних видів народного мистецтва) та низка інших ініціатив з культурного виховання, пропагування здорового способу життя, розвитку інтерактивних комунікацій тощо. Учасники програми в якості волонтерів також залучались до роботи на концертах сера Елтона Джона, сера Пола МакКартні у Києві та гурту «The Queen+Paul Rodgers» у Харкові. Дізнатись більше про програму та умови участі в конкурсі можна на сайті: www.zavtra.in.ua
Стипендіальна програма «Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки, до яких також відноситься програма «Всесвітні студії».
Головна мета Програми «Завтра.UA» – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.
Діяльність Стипендіальної програми "Завтра.UA” здійснюється за такими основними напрямками: виплата щомісячної стипендії протягом року; реалізація Програми підтримки індивідуальних ініціатив стипендіатів програми «Завтра.UA», що передбачає фінансову підтримку індивідуальних проектів стипендіатів, а саме: творчих, науково-дослідницьких, соціально-економічних та бізнес-проектів (в першу чергу соціально спрямованих), що працюють на майбутнє України та розвиток власного потенціалу стипендіата; участь стипендіатів в спільних соціальних ініціативах та цікавих заходах Фонду; надання додаткових можливостей для особистого розвитку, спілкування, обміну досвідом та інформацією.
Досягнення стратегічних цілей Програми забезпечується шляхом проведення заходів з пошуку, відбору та підтримки найбільш талановитих студентів вищих навчальних закладів України, які мають високий інтелектуальний рівень, прагнуть отримання нових знань, займаються самостійною науковою діяльністю, мають яскраві особистісні якості та небайдужі до проблем українського суспільства. Відбір учасників програми проходить за результатами конкурсу, що проводиться в три етапи. Критерії відбору: інтелектуальний рівень, самостійна наукова робота, лідерські та комунікативні здібності.
Переможець конкурсу стає стипендіатом програми «Завтра.UA» та протягом року отримує стипендію Фонду Віктора Пінчука у загальному розмірі 11 304 грн., з урахуванням податку з доходів фізичних осіб (15%)[1]. Стипендія щомісячно перераховується на спеціальну пластикову банківську картку.
Програмою передбачено створення для стипендіатів додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, підтримку індивідуальних проектів та колективних ініціатив, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організацію неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.
Програма «Завтра.UA» реалізується у співробітництві з вищими навчальними закладами України. Список ВНЗ-партнерів Програми формується Фондом відповідно до критеріїв визнання в суспільстві й академічних середовищах, якості навчального процесу і наукової роботи, необхідності представлення різних регіонів та профілів ВНЗ. За результатами кожного року цей список може переглядатись, виходячи з оцінки ефективності роботи з тією чи іншою установою.
В рамках діяльності програми студенти реалізують соціальні проекти, до числа яких входить ініціатива «Заповідник», мета якої – покращення екологічної ситуації у визначних культурно-історичних місцях, благоустрій музеїв та заповідників, а також привернення уваги громадськості до проблем пам'яток історії та культури України; «Мистецька Майстерня», що спрямована на популяризацію українського мистецтва серед дітей шляхом проведення майстер-класів з різних видів народного мистецтва в школах та літніх таборах тощо.
Офіційний сайт програми: http://www.zavtra.in.ua/

Категория: Стипендіальні програми | Добавил: ukrosvita (16.09.2010)
Просмотров: 1140 | Рейтинг: 5.0/20 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz