Неділя
25.02.2018, 20:35
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Що потрібно зробити аби припинити штампування спеціалістів вузами України?
Всього відповідей: 542

Главная » Статьи » Стипендіальні програми

Олімпіада KSE із економічної та фінансової теорії

Що таке Олімпіада KSE із економічної та фінансової теорії?

Мета Олімпіади – створити платформу для пошуку талановитих студентів та надати їм можливість проявити себе у наукових змаганнях.

Олімпіада KSE проходить у два етапи. На першому етапі (жовтень-листопад 2010 року) студенти будуть змагатися за перші три місця у своєму місті. Другий (фінальний) тур буде проведений у Києві (лютий 2011 року).

Завдання Олімпіади складатимуться із запитань з декількома варіантами відповідей (тести). Завдання потребуватимуть поєднання знань з економічної та фінансової теорії, аналітичних здібностей, швидкості мислення та вміння застосовувати базові математичні та статистичні методи до розв’язання економічних та фінансових задач.

Де і коли відбудеться Олімпіада KSE?
Перший тур Олімпіади відбудеться жовтні-листопаді 2010 року у таких містах України:
• Одеса – 8 жовтня, 16.00-18.00
• Донецьк – 14 жовтня, 16.00-18.00
• Дніпропетровськ – 22 жовтня, 16.00-18.00
• Харків – 29 жовтня, 16.00-18.00
• Львів – 4 листопада, 16.00-18.00
• Київ – 20 листопада, 16.00-18.00.

Будь ласка, регулярно перевіряйте сайт www.kse.org.ua для отримання інформації про точне місце проведення Олімпіади в кожному місті та можливі зміни у розкладі.

Хто може взяти участь в Олімпіаді KSE?
Студенти будь-яких спеціальностей, що цікавляться сучасною економічною та фінансовою теорією.

Яка робоча мова Олімпіади KSE?
Робоча мова Олімпіади – українська.

Хто буде вважатися переможцем Олімпіади KSE?
Вибір переможця базуватиметься на балах, отриманих за виконання завдань Олімпіади. У разі необхідності, заключне рішення належатиме журі з професорів KSE (перелік професорів KSE ви можете знайти на сайті www.kse.org.ua/people.htm) .

Якими нагородами будуть відзначені переможці Олімпіади KSE?
Переможці першого туру Олімпіади KSE із економіки та фінансів будуть запрошені до Києва у лютому 2011 року (переїзд та проживання коштами KSE) для участі у фінальному турі Олімпіади KSE. Точна дата проведення другого туру Олімпіади буде оголошена пізніше.

Переможці фінального туру отримають такі грошові винагороди:

1-е місце - $300
2-е місце - $200
3-е місце - $100

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Олімпіаді KSE?
Для участі в Олімпіаді KSE усі зацікавлені студенти повинні зареєструватися он-лайн (http://ngo.donetsk.ua/www.kse.org.ua) принаймні за один тиждень до дат, вказаних вище (наприклад, студенти, що бажають взяти участь в Олімпіаді в м. Одеса, що відбудеться 7 жовтня, повинні зареєструватися он-лайн не пізніше 30 вересня).

Чи можливо отримати додаткову інформацію про Олімпіаду KSE?
Якщо ви маєте запитання або вам необхідна додаткова інформація про Олімпіаду KSE, будь ласка, заходьте на сайт http://ngo.donetsk.ua/www.kse.org.ua або зверніться до відділу розвитку KSE (Світлана Бочарова, 044-492 8012, http://ngo.donetsk.ua/Bocharova@eerc.kiev.ua).

Kyiv School of Economics (KSE) – це заклад світового рівня, який існує за підтримки міжнародних та українських спонсорів та має репутацію, визнану як в Україні, так і за кордоном. KSE пропонує дворічні англомовні магістерські програми з фінансової економіки та економічного аналізу. На програмі викладають професори з найкращих закордонних університетів. Усіх студентів забезпечено доступом до найсучасніших світових економічних ресурсів. Вступ до KSE відбувається за результатами вступного тестування та інтерв’ю. До участі в конкурсі програма запрошує студентів, які мають диплом бакалавра або спеціаліста. Попередня спеціалізація з економіки не є обов’язковою. У 2011-12 навчальному році KSE надаватиме стипендії на навчання, які повністю або частково покриватимуть вартість навчання студентів у школі. Більше інформації: http://ngo.donetsk.ua/www.kse.org.ua.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 107 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще. Більше інформації: http://ngo.donetsk.ua/www.aiesec.org.ua.

GMC Junior – це змагання між командами найактивніших та найініціативніших студентів України, яке буде проходити з 6 вересня 2010 року по 28 січня 2011 року при підтримці Міністерства освіти і науки України. Це міст, який об’єднує найкращих студентів і провідний бізнес України. Якщо ти навчаєшся на 3-5 курсі вищого навчального закладу, то реєструйся на сайті змагання: http://gmc.in.ua/.

Категория: Стипендіальні програми | Добавил: ukrosvita (01.10.2010)
Просмотров: 1303 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 2
2  
то реєструйся на сайті змагання: http://gmc.in.ua

1  
хочу прийняти участь в олімпіаді

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz