Субота
20.04.2024, 06:28
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Чого не вистачає українській освіті?
Всього відповідей: 32436

Главная » Статьи » навчальні заклади

Менеджер з корпоративної соціальної відповідальності

Окрім іншого вона повідомила, що сьогодні робоча група звернулась до Міністерства освіти та науки, аби «Корпоративну соціальну відповідальність» (КСВ),  як окрему дисципліну, ввели до професійної програми підготовки, як обов’язкову. Ніна Ушакова пояснила, що КСВ в Україні викладається фрагментарно - лише в окремих дисциплінах і охоплює лише окремі питання. Сьогодні ж постала необхідність створити унікальний системний курс, який би об’єднував всі проблеми соціальної відповідальності, що передбачають стратегічний менеджмент і стратегічне планування діяльності підприємств. Ті компанії, які сповідують принципи відповідальності перед суспільством, формують інструментарій, який впливає на всі сфери діяльності підприємства і на співпрацю з партнерами, вони ставлять більш високу планку у своїй роботі і забезпечують сталий розвиток. Останнє особливо важливе в умовах української нестабільності. Проте в Україні МОН, видавши наказ про зміни в гуманітарній освіті в складовій освітньо-професійних програм, дисципліну КСВ ввів лише як рекомендовану і залишив її викладання на вибір вишу. Робоча ж група наполягатиме на тому, що КСВ має стати обов’язковою дисципліною, адже є складовою професійної підготовки та формує ключові компетенції для будь-якого спеціаліста.

 

Також, члени робочої групи вважають, що КСВ треба читати не лише з напрямків «Економіка і підприємництво», «Менеджмент та адміністрування», але й для студентів інженерно-технічної освіти. «Якщо дивитися на кар’єру випускників технічних вузів вони всі працюють у сфері адміністративного управління і від них залежить якість товарів, якість продуктів, безпечність технологій тощо», - зауважила Ніна Ушакова.

 

На думку директора Львівської обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль Сергія Бойка, менеджери з КСВ є необхідними, але не в межах дирекцій чи філіалів банків, а для юридичних осіб банків. Такі менеджери зокрема могли б визначати напрями соціальних проектів на рік чи півтори, скеровували б кошти в єдине русло по Україні.

 

В Університеті банківської справи презентували перший в Україні навчальний підручник для ВНЗ «Корпоративна соціальна відповідальність», підготовлений колективом авторів за ред. д-ра екон. наук, проф., ректора УБС НБУ Т.С.Смовженко та д-ра екон. наук, проф. А.Я.Кузнєцової, а також за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000». Підручник створений на основі аналізу реальної практики кращих світових та вітчизняних підприємств; містить кейсові ситуації та практичні завдання, які спонукають до вироблення творчих соціально відповідальних рішень.

 

«Корпоративна соціальна відповідальність» отримав гриф Міністерства освіти України „Затверджений МОН як підручник для студентів ВНЗ».

 

Категория: навчальні заклади | Добавил: ukrosvita (16.09.2009)
Просмотров: 3064 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 1
1 Розметова Олена  
0
Нажаль, після презентації підручник "Корпоративна соціальна відповідальність" не став доступним для тих, кого цікавить цей напрямок. Буду вдячна за інформацію щодо того, де можна придбати кілька примірників даного підручника!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz