П`ятниця
23.03.2018, 06:09
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Чого не вистачає українській освіті?
Всього відповідей: 32435

Главная » Статьи » Наукове життя

Дисертації і плагіат. Звернення до ВАК
ЗАЯВА


Шановні колеги, експерти ВАК України з юридичного профілю,

На порядку денному нашої держави та суспільства серйозна реформа усієї системи вищої освіти України, зокрема юридичної. Прийшов час ретельно та вимогливо підійти до справи експертного аналізу багатьох дисертацій, які були захищені в спеціалізованих вчених радах в останній час на предмет їх відповідальності як вимогам часу, так і на предмет наявності в них брутального плагіату та відвертої компіляції.

Нажаль, той скандал, що нещодавно мав місце в Експертній Раді ВАК України з юридичних дисциплін навколо останніх дисертацій по спеціальності 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія правових та політичних учень – що були дивним чином захищені в спеціалізованій вченій раді Д. 26.001.04 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, має своє сумне продовження.
18 березня 2010 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.04 (Голова – Воронова Л.К.) відбувся безпрецедентний випадок – була захищена дисертація здобувача Шамрая В’ячеслава Вікторовича «Державно-правові погляди Миколи Міхновського», яка на 76(!!!) відсотків (за вітчизняною програмою текстової перевірки) являє собою суцільний плагіат та компіляцію з робіт інших дослідників. В дисертаційному дослідженні Шамрая В.В., по суті, використано з метою плагіату та компіляції 4 основних джерела, про 3 з яких в розділі про «джерельну базу дисертаційного дослідження» взагалі нічого не згадується задля свідомого відволікання уваги від цих робіт, що були задіяні в плагіаті. Йдеться про наступні нещодавно захищені дисертації:

1. Бутенко Андрій Петрович. Еволюція поглядів М.Міхновського на українську державність та шляхи їх практичної реалізації : дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Черкаський національний ун-т ім. Богдана Хмельницького. - Черкаси, 2006.
2. Ситнік Віктор Петрович. Громадсько-політична діяльність М.Міхновського : дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. - К., 2005.
3. Кулик Сергій Михайлович. Микола Міхновський у суспільно-політичних процессах України (кінець ХІХ - перша чверть ХХ століття): дисертація канд. політ. Наук 23.00.02 / Чернівецький національний ун-т ім. Юрія Федьковича. - Чернівці, 2003.

Брутальне використання цих дисертацій для плагіату та компіляції з боку Шамрая В.В. пояснюється тим, що всі вони формально не мають відношення до юридичної дисципліни 12.00.01. Шамрай сподівався, що юридична та експерта громадськість просто не зверне уваги на те, що він скористався текстами та думками не юристів, а істориків та політологів, просто приправив їх додаванням по тексту таких слів як «державно-правові» та «юридичні». Фактична відсутність наукової новизни в тексті дисертації також очевидна через задіяні плагіат та компіляції.

Четверте та основне джерело плагіату з боку Шамрая В.В. складає монографія відомого запорізького професора Федора Турченка «Микола Міхновський: Життя і Слово» (Київ, «Ґенеза», 2006 р), великі уривки тексту з якої здобувач Шамрай наводить в майже незмінюваному навіть символічно вигляді.

Дисертація здобувача Шамрая В’ячеслава Вікторовича «Державно-правові погляди Миколи Міхновського» із самого початку мала вельми сумні перспективи. Спочатку науковим керівником був призначений доктор юридичних наук, професор Безклубий Ігор Анатолійович, який ніколи, нажаль, не був фахівцем із спеціальності 12.00.01, маючи захищені кандидатську і докторську дисертації саме із спеціальності 12.00.03 (Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право).

Після того, як кандидат історичних наук із спеціальності «Історія КПРС», декан юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Гриценко Іван Сергійович в великій таємниці від усіх киян захистив свою докторську дисертацію в Харкові із спеціальності 12.00.07 (Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право), він суворо поставив на факультеті питання про прискорення отримання свого професорського звання та примусив професора Безклубого І.А. віддати йому наукове керівництво дисертацією аспіранта Шамрая В.В.
Як бачимо, дисертант Шамрай В.В. так ніколи і не отримав наукового керівника, пов’язаного саме із спеціальністю 12.00.01. Але ж через те, що аспірант Шамрай В.В. отримав саме адміністративну підтримку з боку декана юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, він і відважився на брутальний плагіат та відверту компіляцію.
Але ж часи вже не ті. Вступивши в серйозний конфлікт з новим міністром освіти та науки Д.В. Табачником, (http://oligarh.net/?/themeofday/44310/), (http://oligarh.net/?/themeofday/44316/) та цілком розуміючись на невідворотності своєї відставки, декан Гриценко І.С. вже буде не в змозі зупинити хід подій навколо вашого експертного аналізу. А я та мої найближчі колеги, зі свого боку, зробимо все, щоб будь-яка корупційна схема не спрацювала в даному випадку щодо експертного висновку експертної ради ВАК України.
Наукова громадськість України має право на всебічне ознайомлення та висвітлювання як колективної роботи Вашої експертної ради з аналізу вищезгаданого «дисертаційного дослідження», так і на поінформованість щодо позиції кожного експерта ВАКу. Тут, маються на увазі – персональна щирість та наукова гідність, фінансова неангажованість та проста людська непідкупність.

З повагою до Вас,
Громадянин України
Підвисоцький Богдан Каленикович
01006, м. Київ, вул. Лютеранська 4, кв. 17
Категория: Наукове життя | Добавил: ukrosvita (30.04.2010)
Просмотров: 14851 | Комментарии: 5 | Рейтинг: 5.0/12 |
Всего комментариев: 5
5  
Взагалі ці юристи з КНУ обнагліли - їм самим стало замало червоного корпусу, тож вони виселили кілька факультетів (психологів, соціологів) на ВДНХ! Бачте, місця їм замало!!!

4  
Здравствуйте. Автор статьи совершенно прав. Я сам столкнулся с 75 процентным плагиатом притом 1 пункт был плагиатом с плагиата (И такое бывает).

Первоисточник: 2003 год Куліш Анатолій Миколайович “Організаційно-правове забезпечення статусу працівників податкової міліції України”

Плагиат (подпункт 1.3 плагиат с Кулиша А.М. подпункт 2.3) 2004 год ШАКІРОВА ОЛЕНА ВАДИМІВНА ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)

Плагиат 2008 год (где-то плагиата 75 процентов, в этой работе даже названия подпунктов и разделов совпадают с работой Кулиша А.М.) КРУПНОВА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ СТАТУС ПРАЦІВНИКА ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Не хочу даже описывать передер Крупновой с Кулиша. Такое ощущение что там просто автозаменой поменяли словосочетание "працівник податкової міліції" на "працівник державної виконавчої служби"

А теперь вопрос на засыпку: Сколько заплатила Крупнова Л.В. приемной комиссии, ВАКу, оппонентам и все кто хоть как то причястен к защите кандидатской работы. Предлагаю угадавшему дать звание кандидата бесплатно и без защиты.


3  
Нажаль для всіх нас це не провокація, а прикра правда :((( я в курсі справ на юридичному факультеті. Викладачі всі як один збуджені цією ситуацією...

2  
оформленно "под заявление", но ведь мокрую подпись в интернете не поставишь...
сам Пидвысоцкий подтвердит сдесь, что это ним написано?
может это провакация

1  
Здається, вони вже на юридичному факультеті КНУ зовсім вже залишки совісті втратили :(( Хто ж покладе край цьому свавіллю Івана Гриценка???

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz