Неділя
25.02.2018, 20:42
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Що потрібно зробити аби припинити штампування спеціалістів вузами України?
Всього відповідей: 542

Главная » Статьи » Стипендіальні програми

3-й Молодіжний форум загальнонаціональної стипендіальної програми «Завтра.UA»


Одними із головних задач Форуму є створення мережі соціально відповідальної молоді, що об'єднує найкращих студентів України, стимулювання їх громадської активності та залучення талановитих молодих українців до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства. В результаті роботи Форуму стипендіати під керівництвом професійних тренерів, представників бізнесу та громадських організацій, а також учасників проекту Aspen-Україна розробили понад 20 соціальних проектів в галузі культури, освіти, екології, охорони здоров'я, захисту прав людини та інших, три з яких отримають організаційну та фінансову підтримку Фонду Віктора Пінчука.

В ході церемонії нагородження 19 травня стипендіати презентували проекти-переможці, серед яких: проект «Дитина місяця», націлений на зміну ставлення суспільства до дітей-інвалідів і має метою проведення показів в ВНЗ України однойменного соціального фільму з подальшими обговореннями; проект «Мистецька майстерня», спрямований на популяризацію українського мистецтва серед дітей, для чого стипендіати планують проводити майстер класи всіх видів національного мистецтва в школах та літніх таборах; «Наше завтра» - соціально-освітній проект, що має на меті підвищення академічної успішності та мотивації до навчання дітей-сиріт.
Цього року до роботи Форуму приєдналися політики, представники бізнесу та громадські діячі, які взяли участь в церемонії нагородження та провели зустрічі-дискусії зі стипендіатами, в ході яких поділилися з ними історіями свого успіху та надали практичні поради, яким чином необхідно діяти, щоб досягти високих результатів у житті. Серед учасників - лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, Генеральний директор «Microsoft Ukraine» Дмитро Шимків, Генеральний директор Нового каналу Ірина Лисенко, президент Icon Private Equity Кирило Дмітрієв, керуючий директор «Dragon Capital» Томаш Фіала, засновник програми «Завтра.UA» Віктор Пінчук та інші.
Звертаючись до стипендіатів, Віктор Пінчук зазначив: «Я хочу закликати вас бути глобальними громадянами. Коли ви думаєте про Україну, потрібно думати про весь світ. Потрібно брати все найкраще, що є в світі, і тоді ви станете гідними громадянами цієї країни та зможете принести результат. Ви маєте обговорювати та думати про те, чим живе світ і не обмежуватись обговоренням лише якихось місцевих, локальних проблем».
Вітаючи студентів з перемогою у конкурсі, Арсеній Яценюк зауважив: «Коли я кажу про те, що є майбутнє, я чудово розумію, що майбутнє зібралось тут. І те, що сьогодні ви отримали невеличку перемогу - це дуже важливо для вашого становлення, для вашого життя і для вашого майбутнього. Кожен з вас повинен бути націлений на перемогу. Кожен з вас повинен стати особистістю. Я вірю в те, що тут зібрались вже сформовані особистості. Для того, щоб змінити країну, не треба мільйонів людей. Треба тих, хто мають енергію, силу і бажання».
Дмитро Шимків: «Головне враження - те, що в Україні є активне, прогресивне студентство, яке бажає щось змінювати, яке хоче жити в цій країні, її відбудовувати. Це цікаво, тому що я розумію, що вони виростають, вони створюють компанії, створюють бізнес, вони починають активно працювати і в суспільстві і в житті. В них є ідеї, в них є питання, їх цікавить куди рухатись, як розвиватись, які є можливості для самореалізації».
Цього року конкурс для участі у Стипендіальній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука проводився вже вчетверте. До нього долучились близько 1500 студентів з понад 70 вищих навчальних закладів України 4-го рівня акредитації. В результаті трьох відбіркових турів стипендіатами програми стали 318 студентів, 78 з яких будуть отримувати стипендію вже вдруге, а 11 - втретє. Цього року найбільша кількість студентів, які стали стипендіатами програми живуть в Києві (88 студентів), Харкові (29 студентів) та Львові (25 студентів) та навчаються в Київському національний університет ім. Т. Г. Шевченка (39 студентів), Національному університеті «Львівська політехніка» (20 студентів) та Києво-Могилянській Академії (18 студентів). Найбільш популярними галузями для написання конкурсних робіт виявились «Економіка та менеджмент» (45 робіт), «Електронна техніка та прибори» (33 роботи), «Філологія та журналістика» (24 роботи). Протягом року всі стипендіати «Завтра.UA» отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 942 грн.
Стипендіальна програма «Завтра.UA» (zavtra.in.ua) - це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.
Головна мета Програми - сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.
Діяльність Стипендіальної програми "Завтра.UA" здійснюється за такими основними напрямками:
• виплата щомісячної стипендії протягом року;
• реалізація Програми підтримки індивідуальних ініціатив стипендіатів програми - фінансова підтримка індивідуальних проектів стипендіатів, а саме: творчих, науково-дослідницьких, соціально-економічних та бізнес-проектів (в першу чергу соціально спрямованих), що працюють на майбутнє України та розвиток власного потенціалу стипендіата;
• участь стипендіатів в спільних соціальних ініціативах;
• залучення стипендіатів до процесів визначення сценаріїв розвитку України та сприяння посиленню відчуття соціальної та особистої відповідальності за країну.
Досягнення стратегічних цілей Програми забезпечується шляхом проведення заходів з пошуку, відбору та підтримки найбільш талановитих студентів вищих навчальних закладів України, які мають високий інтелектуальний рівень, прагнуть нових знань, займаються самостійною науковою діяльністю, мають яскраві особистісні якості та небайдужі до проблем українського суспільства. Відбір учасників програми проходить за результатами конкурсу, що проводиться в три етапи. Критерії відбору: інтелектуальний рівень, самостійна наукова робота, лідерські та комунікативні здібності.
Програмою передбачено створення для стипендіатів додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, підтримку індивідуальних проектів та колективних ініціатив, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організацію неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.
Програма «Завтра.UA» реалізується у співробітництві з вищими навчальними закладами України. Список ВНЗ-партнерів Програми формується Фондом відповідно до критеріїв визнання в суспільстві й академічних середовищах, якості навчального процесу і наукової роботи, необхідності представлення різних регіонів та профілів ВНЗ. За результатами кожного року цей список може переглядатись, виходячи з оцінки ефективності роботи з тією чи іншою установою.

Категория: Стипендіальні програми | Добавил: ukrosvita (20.05.2010)
Просмотров: 717 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1  
I really apeaicprte free, succinct, reliable data like this.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz