Вівторок
16.04.2024, 16:12
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Вища школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
навчальні заклади [47]
все пронавчальні заклади України будь-якої форми власності і статусу. Рубрика для абітурієнтів, батьків, науковців і журналістів...
Друга вища | Самоосвіта [16]
Студентсікі замітки [29]
Стипендіальні програми [27]
Наукове життя [40]
Культурне життя [12]
Особистості [13]

Наш опрос
Чого не вистачає українській освіті?
Всього відповідей: 32436

Главная » Статьи » Студентсікі замітки

Є ЩЕ ПОРОХ В ПОРОХІВНИЦЯХ... Українська наука в дії
          Деякі кажуть, що все так погано в українській освіті, аж вчитися не хочеться, бо кожен другий, а може вже й кожен має вищу освіту, нею нікого не здивуєш – це як сказати „дякую” після обіду. Не конкурентоспроможність держави на світовому ринку гнітить населення, навіть у далеких селах Закарпаття... Чому? ...Але всі ці постулати цього року не зовсім вірні! Є ще порох в порохівницях і генії в українських містах і селах! І це не пусті слова, що покликані просто потрясти повітря, ці слова підтверджують факти та імена геніїв.
     
      ФАКТИ І АРГУМЕНТИ

      18 березня 2008 року  Міністр освіти і науки України Іван Олександрович Вакарчук зустрівся зі студентами-переможцями міжнародних студентських змагань та науково-педагогічними працівниками, які працюють з обдарованою студентською молоддю.
      Вперше в цьому навчальному році міністерством на базі Харківського національного університету радіоелектроніки було проведено Зимову школу з програмування для підготовки студентів до Чемпіонату світу, яка стала ефективним стимулом для подальшого навчання студентів, практичним відпрацюванням моделі командних змагань для участі у міжнародних змаганнях.
Особливо успішними були результати виступів українських студентів у 2007-2008 роках. Вони стали одними з кращих за час участі у міжнародних студентських змаганнях. Зокрема, у XII Міжнародній олімпіаді з математики серед 100 студентів з 11 країн світу, що проходила в Ісламській Республіці Іран, збірна команда України виборола 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові медалі.
      На 14-ій Міжнародній математичній олімпіаді серед студентів університетів в Болгарії серед 249 студентів з 79 університетів різних країн світу українські студенти отримали 6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Вперше керівником команди Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут" був багаторазовий переможець математичних олімпіад з математики, тричі лауреат Гран-прі - Олександр Рибак.
      На Міжнародній студентській олімпіаді з програмування в Румунії студенти України увійшли до числа переможців серед 30 університетів країн.
      За 8 років участі у цій олімпіаді вперше три призові місця посіли українські студенти: команда студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, Вінницького національного технічного університету і Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
      У грудні 2007 року в Таїланді відбулася Перша міжнародна студентська олімпіада з астрономії та астрофізики, в якій взяли участь близько 170 студентів з 24 країн світу. За результатами олімпіади українські студенти вибороли одну золоту і одну срібну медалі.
      На Першій міжнародній олімпіаді з математики для студентів молодших курсів у Греції, в якій взяли участь близько 150 студентів з 30 країн світу, українські студенти отримали 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медалі У командній першості та першості університетів світу команда України посіла перше місце.
      Іван Олександрович Вакарчук розпочав церемонію нагородження з подяки хлопцям за високі досягнення і представлення потенціалу України світові. „Ви належите до клубу, який важко популяризувати – це не спортивні змагання, і не КВК. Те, що Ви перемогли свідчить про те, що в Україні ще є потужні наукові школи. Ваша цікавість робить несподіване. Ви є доказом того, що в державі є школа, де можна здобути найкращі знання. За це Вам велика дяка. Ніколи не втрачайте прагнення здобувати знання, тому що це просто цікаво!”
      На виконання наказу № 222-к від 04.03.2008 року "Про відзначення студентів та науково-педагогічних працівників" за перше місце в Міжнародній олімпіаді з програмування в Румунії нагороджується Грамотою Міністерства освіти і науки України (далі МОНУ) та цінним подарунком команда студентів Львівського національного університету імені Івана Франка Бабіля Руслан, Білецький Василь, Коркуна Остап. За друге місце в Міжнародній олімпіаді з програмування нагороджується Грамотою МОНУ та цінним подарунком команда студентів Вінницького національного технічного університету Білоус Дмитро, Козачук Андрій, Коржик Дмитро. За третє місце в Міжнародній олімпіаді з програмування нагороджуються Грамотою МОНУ та цінним подарунком команда студентів Київського національного університету імені Т.Шевченка Галковський Тарас, Знов’як Юрій, Шевченко Олександр. За неодноразову перемогу в особистій першості у міжнародних студентських олімпіадах з математики в Ісламській Республіці Іран, Болгарії, Греції нагороджуються Грамотою МОНУ та цінним подарунком Рибак Олександр студент Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України "КПІ", Луньов Антон студент Донецького національного університету; Фещенко Іван, Журба Ярослав, Кравець Олександр, Радченко Данило, Юрченко Іван, Матвійчук Микола - студенти Київського національного університету імені Т.Шевченка; Скороходов Дмитро студент Дніпропетровського національного університету. За перемогу в особистій першості у Міжнародній студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики нагороджуються Грамотою МОНУ та цінним подарунком Сидоренко Максим студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Левандовський Ілля студент Харківського національного університету імені В.Каразіна, Бреус Віталій студент Одеського національного університету імені І.Мечникова
     
      Молодіжний журнал „СТІНА” приєднується до поздоровлень і висловлює всім переможцям щиру подяку за небувалі досягнення. Ми радіємо, адже ще є в країні університети, які не штампують спеціалістів, а дають фундаментальні знання. Незважаючи на те, що сьогодні маятник світу коливається в бік гуманітарних наук, точні науки потрібні у будь якій галузі, а наше молоде покоління довело, що воно є сьогодні найкращим у світі у напрямку математики та програмування. Пам’ятаймо про те, що настала ера комп’ютеризації, для якої необхідні програмісти, математики, інженери – майбутнє за ними і це майбутнє у нас!

      ОРЛОВ Гліб
Категория: Студентсікі замітки | Добавил: ukrosvita (19.03.2009)
Просмотров: 1451 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz