П`ятниця
29.03.2024, 13:00
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Середня школа Регистрация Вход
Меню сайта

 Форум журнала " Стена " для творческих людей
Категории каталога
школа юнкорів при журналі "Стіна" (наші публікаці) [10]
публікації юнкорівців, дослідження, фото, рекомендації, умови вступу в школу юнкорів тощо...
З житття школярів [31]
акції, конкурси, події, розповіді про шкільні будні і свята
Про школу і не тільки (цікаві новини, офіційна інформація) [30]
в цей розділ входить офіційна інформація. зібрана школою юнкорів стосовно загальноосвітніх шкіл, акцій журналу "Стіна", новини Міністерства освіти тощо.
Поради абітурієнтам (журнал Стіна рекомендує) [11]
офіційна інформація журналу "Стіна" стосовно підготовки до вступу у навчальні заклади, розслідування, практичні рекомендації, опитування школярів, студентів, викладачів і батьків.

Наш опрос
Який критерій при виборі навчального закладу для Вас є найважливішим?
Всього відповідей: 126

Главная » Файлы » Поради абітурієнтам (журнал Стіна рекомендує)

АБІТУРІ НА ЗАМІТКУ! (ТЕСТУВАННЯ: проблеми і вирішення) Практичні рекомендації від незалежного молодіжного журналу "СТІНА"
[ ] 18.03.2009, 00:55

Ось уже другий рік поспіль темою №1 для випускних класів є Зовнішнє Незалежне Оцінювання. Хтось думає які предмети обрати для тестування, хтось вже обрав і накупивши посібників посилено готується, а ще хтось розуміє що нічого  він не здасть, розмірковуючи про подальше життя готується в армію чи інфіз.

Аби запобігти викривленню інформації, для всіх випускників рекомендую слідкувати за новинами на сайті Українського центру якості освіти. Тут можна ознайомитись із всіма правилами проходження тестування, отримати відповіді на хвилюючі вас запитання, вивчити програми ЗНО-2008– аби знати, що саме треба повторити, і які теми будуть включені в тести з тих чи інших предметів. Запам’ятайте: найтяжче бути першим, другий млинець піде вже краще і досконаліше! Також на цьому сайті можна завантажити зразки завдань минулого року, але їх там мало – всього по одному варіанту з кожного предмету. Із таємних джерел ми дізналися де можна скачати зразки тестів із Математики і Української Мови, які підготував Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (всі тести, незалежно від регіону, однакові). Там є набагато більше завдань ніж в офіційних зразках: з математики близько 50 сторінок, а з мови – 80 сторінок завдань. Скачати дані завдання можна тут http://ribel.org.ua/?p=248

Рівень навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання залежить не лише від ефективності організації навчального процесу в школі чи як сьогодні модно говорити - ліцеї-гімназії, де він навчається. Потрібно враховувати й те, що деякі учні працюють з репетиторами, навчаються на підготовчих курсах, багато працюють на самоосвіту. Підтвердженням цього є численні факти, коли результати зовнішнього оцiнюванння 2008 у випускників підготовчих курсів були набагато вищими за оцінки, якi випускники отримали лише займаючись у школі. Безперечно, найкращими курсами по підготовці до ЗНО і взагалі вступу до вищого навчального закладу є ПІДГОТОВЧІ КУРСИ при навчальних закладах. Вони коштують не дорого і дають 90% гарантії, за умови якщо слухач курсів вчиться, а не просиджує штани.

Сьогодні стали модними всілякі рейтинги, що подають засоби масової інформації, опираючись на якісь відомі лише їм факти. Міністерство Освіти і науки, а також Центр оцінювання якості освіти вважає, що складати будь-які рейтинги стосовно популярності вищого навчального закладу, вступної кампанії тощо є недоцільним, адже ЗНО не дає інформації стосовно роботи навчальних закладів, шкіл, окремих керівників – сьогодні все залежить від учнів і у першу чергу їх бажання вчитися, здобувати освіту і самоосвіту.

Міністерство освіти і науки України майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання у процесі підготовки рекомендує використовувати зазначені на офіційному сайті програми та шкільні підручники. Звертаємо увагу на те, що в бібліотеках закладів освіти є в достатній кількості збірник інформаційних матеріалів «Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2008», який також рекомендуємо використовувати під час підготовки до зовнішнього оцінювання. Нажаль, перевидання цього посібника в 2009 р. здійснюватися не буде. Однак, зважаючи на те, що в зазначеному посібнику немає матеріалів для підготовки до тестування з іноземних мов, Український центр оцінювання якості освіти планує наприкінці 2008 р. видати доповнення до нього, де буде подано зразки тестових завдань з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Це видання також надійде до бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів.

 

ЗНО ОЧИМА ОЧЕВИДЦІВ

 

Кирил, випускник 2008 ЗОШ (Київ): Пам’ятаю як тремтіли руки, коли отримав запрошення на тестування – адреналін у крові так і бурлив. Хоча я і на курси ходив, і батьки підтягнули мене з математики, але все одно боявся. Прийшли в центр, де мали писати. Стоять як цербери інструктори. Повели колонною, розсадили у чітко визначені місця і почалось. Коли сів, то вже стало байдуже, думаю: що буде, то й буде... Писали рівно три години, потім здали роботи: чорновики окремо, а чистовики запакували до спеціального конверту. Все пройшло без ексцесів. Лише коли пішов у туалет мені дали супроводжувача, аби нічого не списав там... Потім виявилося, що всі виконували одні й ті ж завдання. Розумієте? Не було ефекту несподіванки, коли учасник тестування може витягти одні чи інші запитання (ну як екзаменаційні білети тягнуть). Усі виконували однакові завдання. А хтось з організаторів (і далеко не один) знав відповіді напередодні тестування, і я не сумніваюсь, що знали ті відповіді й відповідні абітурієнти. Цікаво, скільки-то все коштувало? Чому така впевненість? Так було у всі роки: у мене брат закінчував декілька років тому, так вони знали, які білети по телеку покажуть і вже написали бомби на них...

 

Олена, випускниця 2008 (Одеса): „Ну что ж, начнем... по моему в прессе было написано о "единственной попытке списать, ЗАМЕЧЕННОЙ В ОДЕССЕ", так вот я присутствовала в этот исторический момент, когда это несчастье с дрожащими ручками выпихнули из класса, было прикольно, но потом у самой ручки к шпоре уже как-то не тянулись) сидела я естественно за 1-ой партой, в среднем ряду, место - супер, не к чему придраться))) потом порадовали проверяльщики или же «наглядачи»: первая не могла нормально наклеить штрихкод, по раз 5 лепила и отлепливала чтоб более менее аккуратно получалось, а второй дяденька, учитель физики, как выяснилось - бритоголовое чудо, весом с центнер, которое неплохо владеет словарным запасом гоп-стоп.. К примеру, на вопрос насчет бланка, немного подумав, это чудо отвечало – «ШО…?!» или на просьбу выйти – «Шо? Досидеть уже не можешь?!» ну вообщем к чему я клоню – ЗНО – гениальнейшее творение нашего гениальнейшего правительства!

 

Антон, випускник 2008: 1) Нас не пускали в туалет протягом трьох годин, так що не пийте і не їжте перед ЗНО!

2) хамські інструктори порвали наші анкети у нас на очах .

3) вони (інструктори) голосно розмовляли між собою і заважали зосередитися

4) інструктора сказали, що сполучники у творі рахувати не потрібно.

5) вони не прочитали нам інструкцію.

6) нам постійно хамили

 

Оксана, випускниця 2008. ЗОШ №89: Тестування важким не є. Якщо ти щось „шариш” і щось повторив, то можна було написати нормально, а якщо ні, то... Але фактом є те, що списати можна було легко. А ще слід врахувати, що це лише початок цієї вистави...

 

Андрій, абітурієнт 2008 (Київ): Я здав тести за одну годину, три години там не було що робити. Хтось шуткує, що я геній, але тим не менш я вчуся там, де мріяв. А знання треба брати самому, а не чекати, що хтось тобі їх запише в голову як на диск.

 

Наталія, випускниця ЗОШ №159 м. Києва: А я не боялася. Ходила на підготовчі курси, там не лякають, а вчать. Це в школі весь час нагнітали: як це складно, лякали, що не вступимо у ні однин навчальний заклад. Хто вчився, тому не страшно. Що порекомендувати? Не боятися і готуватися не лише в школі, а йти на курси у той вуз, у який хочете потім вступати. Пропоную КПІ чи Торгово-економічний!

 

Олександр, випускник 2008: Ніжка стільця відпала і одна з інструкторів впала на підлогу (під час ЗНО!).  Мабуть, закимарила трохи (бачив друг із суміжної аудиторії, чула вся школа)!

 

Настя, абітурієнт 2009: У мене під час ЗНО випала шпора, хоча я нею не користувалася. Мене вигнали. У цьому році спробую ще раз.

 

Денис, випускник 2008 (Київ): У мене на ЗНО стався трагікомічний випадок... Інструктор розповідає правила, читає з книжечки, щоб все правильно сказати... а тут раптом відходить від тексту: "Я бачу ви тут надто веселі... Так от, не надійтесь ні на кого... Ви сам-на-сам із собою, зі своєю головою... ви маєте зрозуміти, що ви одні. Від вас навіть Бог відвернувся..." Ось на такий позитив налаштували. Жах. Навіть не пам’ятаю як писав, слава Богу справився. Зараз, незважаючи на пророків, вчуся.

 

Хлопець назвався Бобром (Київ): Більш за все не хотілося потрапити на №  1. І от... перша парта. Інструктори попалися хороші – весь час мовчали і посміхалися, але, як то кажуть, перший млинець - комом. Коли почали наклеювати штрих-коди, мій штрих... впав і приклеївся на бланк Б (там, де ото пишемо розгорнуту відповідь). Тьотя розхвилювалася, стала відклеювати... кликала на допомогу іншу. На щастя віддерли! Приклеїли куди треба, але ледь не запороли другий штрих, а так ще в коридорі кричали  – все це заважало думати...

 

 

Ольга Миколаївна, вчитель: Я хвилювалася. У мене випускний клас, а міфів навколо тестування літало чимало. Збирала батьків, учнів, залишалися після уроків проходити імпровізоване тестування. Робила, що могла. Хоча, якщо відверто, кожен вчитель знає хто з учнів пройде тести, а хто ні, адже, якщо учень вчиться і розумний, а не просто зубрить – йому не страшно. Тим, хто просиджує штанці нічого не світить. Хоча є у мене хлопчина... більше шести  балів з більшості предметів не мав, а прийшов і написав у середньому на 8-9 – от вам і несподіванка. Тести це не лише знання – це ще й вдача і вміння зібратися.

 

Костянтин Григорович, приймальна комісія, університет „КРОК”: Я не вважаю, що тести – це якась проблема. Випускники наших підготовчих курсів всі без проблем проходять ЗНО і вступають в КРОК і не лише у КРОК! Хто хоче здобути освіту, він її здобуде. Єдине, що порекомендую: не бійтеся і не сподівайтеся лише на шкільні знання, адже аби вчитися у вищому навчальному закладі треба знати більше. Йдіть сміливо на підготовчі курси і ЗНО стане для вас простою контрольною.

 

ПОРАДА РЕДАКЦІЇ:

Пропонуємо не хвилюватися і брати себе в руки. Не такий вже страшний вовк, як його малюють! Йдіть на підготовчі курси, не переоцінюйте себе і все буде добре – вища освіта вам гарантована!

 

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАГНЕ ВЧИТИСЯ!

 

Ціни на підготовчі курси у цьому навчальному році коливаються від 500 до 2500 тис. грн. за місяць на всі предмети, винесені на ЗНО. Є також предметна підготовка, де за кожен предмет платиться окремо – ціни коливаються від 100 до 300 грн. на місяць.

Визначатися із вибором підготовчих курсів рекомендуємо вже зараз, адже більша частина з них розпочинає свою роботу вже з жовтня місяця. Підготовчі курси – це ключ до успіху при вступі до вищого навчального закладу і ніякі репетитори не дадуть того, що можна отримати, займаючись на курсах при навчальному закладі, вважайте, що ви вже на першому курсі, а потім буде простіше, й викладачі знайомі. Журнал „СТІНА” зробив для вас рейтинг найкращих навчальних закладів і підготовчих курсів, які допоможуть вам скласти ЗНО і отримати якісну вищу освіту. Уважно перегляньте довідкову інформацію, подану в журналі на обкладинці й у рубриці „Освіта та статус” – це допоможе вам ефективно витратити гроші й обрати на освітньому ринку найкраще!

 

З повагою, головний редактор журналу „СТІНА”

Правдивець Анастасія Віталіївна

 

 

РЕЙТИНГ НАЙКРАЩИХ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ ВІД ЖУРНАЛУ „СТІНА”

 

Пропонуємо вам рейтинг підготовчих курсів, які дадуть вам стовідсоткові знання і можливість здобути вищу освіту у будь-якій галузі знань. Викладацький склад цих підготовчих курсів професійний і безпосередньо відноситься до того чи іншого навчального закладу, що створить вам всі умови аби відчути себе справжнім студентом.

 

Київський Славістичний університет:  (044)235-31-50, 278-38-72. 528-63-83

 

Університету "КРОК" та Коледж економіки, права та інформаційних технологій. (044)455-57-57

 

Київський міжнародний університет: 423-17-88 – Центр довузівської підготовки 450-06-31, 424-86-18 - Інформаційний центр КиМУ

 

Європейський університет: Тел.: (044) 450-64-90, (044) 537-35-00

 

Київський національний торговельно-економічний університет: Тел.: (044)513-63-63, 513-07-77. 513-84-36

 

Національний медичний університет імені О. Богомольця: (044) 234-92-76, 235-93-80, 454-49-83 (00)

 

Державний інститут підготовки кадрів: (044) 457-85-37, 457-85-38

 

Інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчика: (044) 541-25-30, 8(066) 181-73-36

 

Київський університет ринкових відносин: (044) 553-66-07, 576-05-52, 294-40-20

 

Інститут екології економіки і права: (044) 486-07-63

 

Національний університет „Острозька Академія”:(03654) 2-34-96, 3-00-69

Категория: Поради абітурієнтам (журнал Стіна рекомендує) | Добавил: ukrosvita
Просмотров: 2520 | Загрузок: 12 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz