П`ятниця
29.03.2024, 15:13
ОСВІТА УКРАЇНИ
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Завдання до фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах» - Форум Регистрация Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » З життя юнкорів » Завдання юнкорам (користувачам Форуму) » Завдання до фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах» (беруть участь усі!)
Завдання до фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах»
NataliДата: Четвер, 18.02.2010, 00:48 | Повідомлення # 1
руководитель школы
Група: Администраторы
Повідомлень: 34
Репутація: 6
Статус: Offline
Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», який щороку об’єднує талановиту молодь із більш ніж десяти країн світу. Фестиваль – це чудова нагода бути почутим, висловити свою думку. Як стати учасником. Це – просто. Надішли нам свій творчий доробок (фільм, журналістську роботу, дитячу газету, фоторепортаж, літературний твір, соціальний проект тощо) за такими тематичними напрямками: «Голосуй за Землю» (як людство плекає планету; шляхи до чистих джерел; зелені легені планети; екологічні проблеми людства; живи, Земле!); «Природа єднає людей» (природа знає краще, якою вона повинна бути; природа – джерело здоров’я; крок до природи); «Як я можу допомогти планеті» (практичні кроки на шляху до чистого майбутнього; культура здорового довкілля; молодіжний екологічний патруль; одними добрими намірами ситий не будеш); «Що буде далі – залежить від нас» (екологія – життя народу; екологічні катастрофи треба попереджати, а не ліквідовувати; здорові діти – здорова планета; виховання екологічно свідомої особистості); «Молодь – за чисту країну» (об’єднання зусиль молоді задля майбутнього; прості й чіткі рішення екологічних проблем , а не тільки констатація їх наявності); «Чистота навколо нас – у наших руках» (збережемо нашу планету; ЕКОманія; екологія без стресу; дієве кредо: чисто не там де прибирають, а там де не смітять; наш вибір – чисте довкілля); «Думай глобально, дій локально» (конкретні дії; запобігати та попереджувати; волонтерські рухи; глобальний порядок денний); «Екологія душі» (янголи милосердя; екологічний імператив); «Здорово жити здоровим» (майбутнє здоров’я людства – в руках сучасних дітей).

До кінця лютого приймаються роботи згідно напрямків!
Щодо питань звертайтесь в темі або пишіть ПП

тема одна і глобальна - ЕКОЛОГІЯ!

 
Hidden_TrackДата: Четвер, 18.02.2010, 20:41 | Повідомлення # 2
юнкор
Група: Модераторы
Повідомлень: 38
Репутація: 8
Статус: Offline
незнаю, якщо встигну... у мене ще висить конкурс від ЛНУ ім. Франка)))
 
NataliДата: Четвер, 25.02.2010, 10:16 | Повідомлення # 3
руководитель школы
Група: Администраторы
Повідомлень: 34
Репутація: 6
Статус: Offline
angry smile Встигнем)
 
Форум » З життя юнкорів » Завдання юнкорам (користувачам Форуму) » Завдання до фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах» (беруть участь усі!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz