Неділя
20.05.2018, 14:59
УКРАЇНСЬКА ОСВІТА
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Середня школа/абітураєнту Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Який критерій при виборі навчального закладу для Вас є найважливішим?
Всього відповідей: 124

Головна » Каталог сайтів » Наука і освіта

Наукові конференції [5]Наукові видання і публікації [4]
Конкурси/гранти/ стипендії [3]Наукові організації [24]

У розділі сайтів: 36
Показано сайтів: 1-20
Сторінки: 1 2 »

Навчальний посібник зі словником 2-е видання, перероблене та доповнене.- К.: КНТ, Центр учебной литературы, - 2006.
Книга висвітлює основні етапи історії філософських міркувань про людину та її межі, а також про межі людського світу – від прозрінь давньосхідних й античних мислителів до різноманітних концепцій сучасності. Переваги посібника в наступному:
ясний та динамічний стиль викладу; підхід до історії філософії як до комунікативної системи; виклад філософських ідей у контексті культури; не тільки культурно-історичний, а й методологічний принцип періодизації історії філософувань про людину; змістовний філософський словник в кінці книги. Посібник складає єдине ціле з курсами лекцій: Н. Хамітов "ФИЛОСОФИЯ: Бытие. Человек. Мир” та Н. Хамитов, С. Крылова "ЭТИКА: путь к красоте отношений”.
Адресується студентам вузів і коледжів усіх спеціальностей, які вивчають базовий курс філософії. Посібник буде корисним також при вивченні інших гуманітарних дисциплін – етики, естетики, соціології, психології, культурології, релігієзнавства, політології. 

Телефоны и адрес, по которым Вы можете заказать эту книгу:
(044) 581-21-38, 581-21-39. knt2003@ukr.net
Наукові видання і публікації | Переходів: 497 | Додав: волков | Дата: 24.11.2010

Эта книга, без сомнения, привлечет студентов, аспирантов, преподавателей и ученых - в ясной, образной форме автор рассуждает о фундаментальных проблемах философии. Н. Хамитов предлагает новую парадигму философии человека - метаантропологию - учение о человеческом бытии в обыденных, предельных и запредельных проявлениях мужского и женского.
Это учение стало основой актуализирующего психоанализа, а также андрогин-анализа - метода изучения и глубинной коррекции отношений мужчины и женщины.
Книга рассчитана достаточно широкий круг читателей, ибо в ней раскрываются темы одиночества и любви, смерти и бессмертия, страдания и смысла жизни - всего того, с чем человек любого возраста сталкивается ежедневно и что глубинно волнует каждого из нас...

Наукові видання і публікації | Переходів: 401 | Додав: volkov | Дата: 24.11.2010

Это - веселая и моментами грустная историко-приключенческая повесть, охватывающая неординарные события, последовавшие за обменом письмами между султаном и Сечью в 1674 году.
Название повести взято из знаменитого письма запорожцев турецкому султану Махмуду IV, написанному нашими предками и увековеченному великим художником Ильей Репиным. ..

Наукові видання і публікації | Переходів: 444 | Додав: волков | Дата: 20.05.2010

Міжнародний благодійний Фонд "Україна 3000" за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національної комісії України у справах ЮНЕСКО оголошує IV Всеукраїнський молодіжний конкурс "Новітній інтелект України".

Конкурс складається з 3-х конкурсних номінацій:
1. Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).
2. Конкурс бізнес-ідей.
3. Конкурс соціальних проектів.

Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики проводиться серед молодих дослідників, вік яких не перевищує 35 років. Конкурс прикладних досліджень проводиться у два етапи:
Перший етап – підведення підсумків конкурсу на регіональному рівні, яке відбудеться протягом лютого-березня 2010 р.
Другий етап – підведення підсумків конкурсу на національному рівні, яке відбудеться у квітні 2010 р.

Конкурс бізнес-ідей проводиться серед молодих підприємливих людей, вік яких не перевищує 35 років, які бажають започаткувати або розширити власний бізнес. Опис бізнес-ідеї має складатися з короткого опису ідеї, прогнозованої унікальності продукції або послуги, загального механізму реалізації бізнес-ідеї.

Конкурс соціальних проектів проводиться серед молодих соціально активних людей, вік яких не перевищує 35 років. Основна мета написання конкурсної роботи – короткий виклад того, що реально можна зробити в суспільстві для вирішення конкретної соціальної проблеми. Конкурсна робота повинна складатися з опису соціальної ідеї, її мети, ресурсного забезпечення, реального механізму її здійснення.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами та грошовими преміями: 1 місце – 3000 грн., 2 місце – 2500 грн., 3 місце – 2000 грн.

Останній термін подання конкурсних робіт – 15 січня 2010 року.

Конкурси/гранти/ стипендії | Переходів: 423 | Додав: волков | Дата: 04.01.2010

Фонд Віктора Пінчука розпочав пошук потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми "Всесвітні студії". В рамках пілотного проекту вже у 2010 році на навчання за кордон направляться 20 - 30 перших учасників програми. Фонд надаватиме гранти талановитим молодим українцям віком до 35 років, що бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах у таких галузях: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Гранти покриватимуть в першу чергу видатки на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування.

Гранти отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі конкурсу. Учасники проекту відбиратимуться у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму, підготувати всі необхідні документи, пройти додаткові підготовчі курси та здати мовні тести, якщо потрібно, подати всю необхідну документацію в університет та представити журі "Всесвітніх студій" своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів за весь навчальний період. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Потенційні учасники проекту - отримувачі грантів повинні:

- бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
- мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
- бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2010 року;
- мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
- мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Регламентом проекту "Всесвітні студії" передбачено, що всі отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну, завершивши навчання за кордоном, та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Конкурси/гранти/ стипендії | Переходів: 410 | Додав: волков | Дата: 04.01.2010

Міжнародний конкурс наукових досліджень "Спудейські есеї" проводиться серед молодих науковців віком до 35 років включно, в т.ч. серед тих, хто перебуває за межами України.

Конкурс проводиться у 4 тематичних номінаціях:
За краще наукове дослідження на історичну тематику.
За краще наукове дослідження на культурологічну тематику.
За краще наукове дослідження на гуманітарну тематику.
За краще наукове дослідження на економічну тематику.

Безпосередню тему дослідження конкурсант обирає самостійно, однак Організатори конкурсу пропонують орієнтовне бачення тематики конкурсних робіт – "Україна і світ: третє тисячоліття".

Визначення переможців відбувається:
а) попередній відбір - шляхом рецензування конкурсних робіт членами Національної конкурсної комісії – представниками тематичної професійної спільноти (орієнтовна кількість членів комісії до 100 осіб) за допомогою мережі Інтернет;
б) остаточний відбір - шляхом безпосереднього захисту конкурсантами попередньо відібраних конкурсних робіт перед Національною конкурсною комісією у квітні 2010 року в Києві.

Вимоги до конкурсної роботи: Робота повинна бути написана державною мовою обсягом не більше 24 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5). Оформлення конкурсної роботи згідно вимог ВАК України.

Переможець у кожній тематичній номінації нагороджується дипломом та грошовою премією у розмірі 8000 гривень. Науковий керівник (консультант) роботи-переможця нагороджується дипломом і грошовою премією у розмірі 2000 гривень.

Останній термін подання конкурсних робіт – 15 січня 2010 року.

Конкурси/гранти/ стипендії | Переходів: 341 | Додав: волков | Дата: 04.01.2010

План проведення науково-практичних конференцій у МДГУ на 2009-2010 навчальний рік
Наукові конференції | Переходів: 870 | Додав: Denis | Дата: 24.11.2009

18 лютого 2010 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбудеться наукова конференція "Веніамін (Христофор Іоганн) Кордт — фундатор історичної картографії: до 150-річчя від дня народження".
Організатори: Національна академія наук України; Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського; Інститут географії НАН України.

Конференція працюватиме в пленарному та секційному режимах: Секція 1. Історична картографія: від джерел до сучасності (Зал картографії); Секція 2. Картографічні видання у фондах бібліотек, музеїв, архівів (Зал бібліотекознавства).

Під час конференції буде розгорнуто книжково-інформаційну виставку з фондів НБУВ: "Веніамін Кордт (Христофор, Іоганн) — історик, бібліограф, дипломат, історіограф та його час і оточення".
Початок роботи конференції о 10:00 у приміщенні Бібліотеки за адресою: просп. 40-річч Жотня, 3.
Теми доповідей на конференцію просимо надсилати до 1 лютого 2010 р. на e-mail seredata@yandex.ru
Тел. для довідок: 524-37-91; 524-81-38.

Наукові конференції | Переходів: 595 | Додав: Denis | Дата: 24.11.2009

Украина, Полтава 19 жовтня 2009 р. — 31 жовтня 2009 .
 Основні напрями конференції:
1. Системи КМ:
- теорія, вхідні мови та алгоритми;
- програмне забезпечення;
- інтелектуалізація програмного забезпечення.
2. Системи КМ у науці та техніці:
- математика;
- природничі науки;
- економіка;
- інженерія;
- геоінформатика.
3. Системи КМ у вищій школі:
Наукові конференції | Переходів: 328 | Додав: волков | Дата: 31.10.2009

5-7 ноября 2009 года, г. Москва
Наукові конференції | Переходів: 348 | Додав: Denis | Дата: 23.10.2009

Розглядаються концептуальні аспекти інвестиційної діяльності в Україні, підходи до інвестиційно-відтворювального процесу на мікро-, регіональному і макрорівнях. У логічній послідовності дослі-джуються сучасний стан інвестиційних процесів, механізм державного стимулювання, інфраструктура забезпечення інвестиційних процесів. Зважаючи на недостатній рівень висвітлення в навчальній літературі, особливе місце приділяється аналізу ефективності інвестиційних процесів в окремих галузях.
Навчальний посібник може бути корисним студентам економічних спеціальностей, аспірантам, вченим, слухачам бізнес-шкіл, викладачам, а також підприємцям і державним службовцям сфери управління інвестиційними процесами

Наукові видання і публікації | Переходів: 573 | Додав: Denis | Дата: 31.07.2009

Дошкілля, школа і позашкілля
Наукові організації | Переходів: 455 | Додав: волков | Дата: 24.07.2009

портал знаний
Наукові організації | Переходів: 334 | Додав: oleksandr | Дата: 24.07.2009

Офіційний сайт міського управління освіти
Наукові організації | Переходів: 381 | Додав: волков | Дата: 23.07.2009

Освіта і наука в Європі
Наукові організації | Переходів: 287 | Додав: волков | Дата: 23.07.2009

Для вчителів
Наукові організації | Переходів: 354 | Додав: волков | Дата: 23.07.2009

На сайті http://www.library.nuft/kiev.uaрозміщено розділи: Історія: Правила користування; Режим роботи; Структура; Статистика; Посилання до ресурсiв Internet; Спецiалiзованi пошуковi ресурси; Фонд; Каталоги; Бiблiографiчнi ресурси; Новi надходження; Бiблiотечнi новини; Фонд обмiну; Періодичні видання; Лiтература з комп'ютерної тематики; Навчальна література: Пошук в електронному каталозi

Наукові організації | Переходів: 614 | Додав: oleksandr | Дата: 23.07.2009

10-13 червня 2009 року м. Львів, готель «Дністер» (вул. Матейка, 6)

Наукові конференції | Переходів: 353 | Додав: Natalya | Дата: 26.05.2009

новая философия общения

Наукові організації | Переходів: 574 | Додав: Natalya | Дата: 26.05.2009

Незалежна неурядова некомерційна організація, заснована згідно законодавства України в 1992 році  під час роботи IV Конгресу Всесвітньої Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) за підтримкою Міністерства охорони здоров'я України.

Наукові організації | Переходів: 326 | Додав: Олег | Дата: 25.05.2009

1-20 21-36
Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz